Parapety wejherowo - e-floors.pl

KONKOL Okna i Drzwi

KONKOL okna & drzwi oferuje produkty wykonane na bazie PCV oraz aluminium. To co cenią sobie klienci, to fakt, że poza sprzedażą stolarki oferowany jest kompleksowy montaż i wsparcie na każdym etapie sprzedaży.


Zakup stolarki okiennej i drzwiowej to trudny wybór, który z reguły podejmuje się dosyć rzadko. Znacznie częściej wymieniamy meble, malujemy ściany, lub dokonujemy jakichkolwiek innych remontów. Wymiana stolarki jest rzadkością przez co raz podjęta decyzja ma istotny wpływ na wygląd mieszkania/domu przez długi czas. Dlatego też fachowcy firmy KONKOL starannie wspomagają klienta w doborze optymalnego rozwiązania. Wybór stolarki musi być korzystnym kompromisem pomiędzy jakością, ceną i estetyką. Firma KONKOL służy pomocą od momentu przygotowywania koncepcji estetycznej pasującej do określonego wnętrza, poprzez pomiary i montaż, na serwisie kończąc.


Poza typową stolarką okienną oferowane są bramy wejherowo, parapety wejherowo i rolety wejherowo. Zatem znajdziemy tutaj wszystko co tylko jest potrzebne by stolarka okienna i drzwiowa była dopieszczone na ostatni guzik.

KONKOL Okna i Drzwi
ul. Staromłyńska 6
84-200 Wejherowo
Tel: 607381977
www: http://www.konkolokna.pl/