Konstrukcje drewniane Gdańsk - e-floors.pl

ADAM ZDANOWSKI A-Z

Przedsiębiorstwo A-Z specjalizuje się w produkcji i montażu więźby dachowej. Drewniane konstrukcje dachowe są montowane głównie w domach jednorodzinnych. Oczywiście poza typowymi domami jednorodzinnymi świetnie sprawdzają się w również w innych budynkach o konstrukcji drewnianej (np. w domkach letniskowych, altanach, dużych budynkach wielorodzinnych lub w lokalach usługowych).


Firma A-Z - konstrukcje drewniane Gdańsk, działa głównie na obszarze województwa pomorskiego, natomiast możliwa jest realizacja również w innych rejonach kraju.


Usługi realizowane przez A-Z to przede wszystkim wysoka jakość oraz nienaganne poczucie estetyki. Bezbłędna realizacja kolejnych projektów jest możliwa dzięki wieloletniemu doświadczeniu.


To co zasługuje na szczególne wyróżnienie to oferta na wykonanie drewnianych altan oraz wiat. Tak zwana mała architektura ogrodowa wykonana przez A-Z to coś co wygląda oszałamiająco w każdym ogrodzie. Poza gustownymi altanami ciekawym rozwiązaniem są wiaty funkcjonalne wiaty garażowe (zarówno w postaci wolnostojącego miejsca parkingowego jak i w postaci tak zwanej wiaty przyściennej).