Usługi stolarskie Kartuzy - e-floors.pl

Usługi stolarskie Wojciech Kos

Woj-Drew to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze kuchni na wymiar (projekt, wykonanie i montaż). Poza kuchniami Woj-Drew jako nowoczesna stolarnia oferuje meble łazienkowe, pokojowe, gabinetowe oraz dziecięce. Uzupełnieniem szerokiej oferty meblowej są elementy małej architektury ogrodowej, dekoracje drewniane, drzwi (wewnętrzne i zewnętrzne) oraz schody.


To co przede wszystkim opisuje działalność firmy Woj-Drew to wysoka jakość wykonanych usług. Wszystkie materiały i akcesoria są wybierane z wysoką dbałością o szczegóły tak by produkt końcowy cechował się funkcjonalnością oraz trwałością przez wiele lat użytkowania.


Charakterystyczną cechą jest czerpanie ze sprawdzonych stolarskich wzorców w nowoczesnym wydaniu. Wykonane meble świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Jednocześnie na życzenie klienta mogą nawiązywać do tradycyjnego designu.


Podsumowując, Woj-Drew - usługi stolarskie Kartuzy - to nowoczesna stolarnia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Projektowanie mebli z firmą Woj-Drew staje się prawdziwą przyjemnością.

Usługi stolarskie Wojciech Kos
Staniszewo 129A
83-328 Sianowo
Tel: 608717308
www: http://woj-drew.eu/