Oklejanie samochodów Świętochłowice - e-floors.pl

Dawid Krochmal MEDIA EFEKT

Mediaefekt to strona internetowa będąca wizytówką firmy, specjalizującej się w reklamach na billboardach. Firma działa nieprzerwanie od 2011 roku, stale poszerzając swoją ofertę.


Zakres usług to przede wszystkim szeroko pojęta reklama zewnętrzna. W ten sposób rozumiemy banery, siatki, kasetony, szyldy, tablice reklamowe, litery świetlne, plakaty oraz różnego rodzaju folie reklamowe. Usługę w postaci reklamy zewnętrznej można śmiało nazwać kompleksową. Firma pomaga w przygotowaniu projektu, montażu oraz późniejszej administracji reklamą. Co istotne, montaż odbywa się w systemie 24 godzinnym, w związku z czym czas wykonywania montażu jest dostosowany do wymogów jakie administratorzy budynków stawiają przed firmami zajmującymi się montowaniem billboardów (zazwyczaj montaż nocny obowiązuje w przypadku galerii handlowych).


Profesjonalne oklejanie samochodu znane jako oklejanie samochodów Świętochłowice, pozwala owinąć całe auto dowolnie zaprojektowaną grafiką. Bardzo ciekawym dodatkiem jest możliwość przyciemnienia szyb oraz pełna zmiana koloru auta. Usługi oklejania auta świetnie sprawdzają się zarówno dla firm w celach promocyjnych jak i dla klientów indywidualnych, gdy po prostu celem jest podniesienie walorów estetycznych pojazdu.